بسیاری از سرمایه‌گذاران منابع و سرمایه‌های خود را از خراسان رضوی خارج کرده‌اند

  نظرات |  یکشنبه 2 تیر 1398
align=bottom
استاندار خراسان رضوی گفت: در نتیجه بی‌مهری به ثروت آفرینان، بسیاری از سرمایه‌گذاران منابع و سرمایه‌های خود را از استان خارج کرده‌اند در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری کارآفرینی عبادت است و کسی که در این مسیر تلاش می‌کند باید تکریم شود. علی‌رضا رزم‌حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که به منظور امضای تفاهم نامه‌های اقتصاد مقاومتی در ...
... شهرستان بردسکن برگزار شد اظهار داشت: در 40 سال گذشته دولت‌ها خدمات ارزشمندی در حوزه زیرساخت‌ها انجام دادند به نحوی که امروز همه شهرستان‌ها و مناطق روستایی کشور از نعمت جاده، برق، آب و اینترنت برخوردارند. 

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های کشور در 4 دهه پس از انقلاب اسلامی در شرایطی اتفاق افتاده است که دشمنان نظام به دفعات برای جلوگیری از پیشرفت، توسعه و آبادانی ایران سنگ‌اندازی کردند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ایران امروز در حوزه اقتدار سیاسی و دفاعی در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد، گفت: به رغم همه پیشرفت‌ها، کاستی‌هایی هم در حوزه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی داشته‌ایم که باید صادقانه با مردم در میان گذاشته و برای جبران آن‌ها، مشارکت مردم را به کار گرفت.

وی ادامه داد: چرا جمعیت مناطق روستایی کشورمان از 74 درصد در اوایل انقلاب، امروز به 26 درصد رسیده است؟ مگر قرار نبود ایجاد زیرساخت‌ها در روستاها سبب ماندگاری مردم در این مناطق شود پس چرا شاهد مهاجرت مردم به حاشیه شهرها هستیم؟

رزم حسینی با بیان اینکه توجه به معیشت و اقتصاد خانوار روستایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، خاطرنشان کرد: ایجاد زیرساخت در روستاها باید با هدف توانمندسازی مردم، توسعه متوازن منطقه‌ای و جلوگیری از مهاجرت مردم به حاشیه شهرهای بزرگ دنبال شود. 

وی تصریح کرد: در نتیجه بی‌مهری به ثروت آفرینان، بسیاری از سرمایه‌گذاران منابع و سرمایه‌های خود را از استان خارج کرده‌اند در حالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب کارآفرینی عبادت است و کسی که در این مسیر تلاش می‌کند باید تکریم شود.

تسنیم - بردسکن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات